весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/5/kirovogradka_anna_yevchak_odna_z_naisilnishih.htm
Кіровоградка Анна Євчак одна з найсильніших плавчинь України! Талановита кіровоградська плавчиня, майстер спорту та член збірної команди України Анна Євчак у свої шістнадцять років уже ввійшла до когорти найсильніших плавців нашої країни. Що є запорукою успіху в спортивній кар'єрі: природні здібності чи наполегливі тренування, з'ясовували кореспонденти КОДТРК.

Плавати Аня навчилася у шість років. До того ж, розповідає її тренер та батько Володимир Гуцу, без жодної сторонньої допомоги. У спортивному плаванні, як не дивно, свою доньку не бачили ані батько, ані мати, яка також є тренером з цього виду спорту. І, навіть, спочатку віддали Аню в секцію спортивної гімнастики.

У шість років Аня також взяла участь у своїх перших змаганнях і одразу здобула золоту медаль.

Спортивні задатки плюс працелюбний наполегливий характер, а також щоденні тренування протягом десяти років - і Анна Євчак увійшла до когорти найсильніших плавців України. Сьогодні професійне заняття плаванням для Ані – це її робота, життя та захоплення одночасно. Щоденно у басейні вона проводить до восьми годин. І про це не жалкує. Каже, що насолодитися життям ще встигне, але вже після того, як здобуде найвищі спортивні нагороди та світове визнання.

Разом зі своїми тренерами Аня сьогодні тримає курс на Олімпійські ігри у Лондоні, де саме вона претендує на перемогу в головних спортивних змаганнях. Про це відкрито говорить і головний тренер Національної збірної Сергій Бондар. Разом з цим, Аня не забуває і про власну освіту. У цьому році, після закінчення школи, планує вступити до одного з Київських вишів і отримати гарну вищу освіту.