весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/5/kirovograd_oberigatime_poklinnii.htm
Кіровоград оберігатиме поклінний хрест! Минулого вівторка на в'їзді до Кіровограда (київський напрямок) був встановлений і освячений Поклінний хрест, який віднині оберігатиме кіровоградців, - повідомляє kr-rada.gov.ua.

На урочистій церемонії освячення були присутні голова облдержадміністрації Володимир Мовчан та кіровоградський міський голова Володимир Пузаков.

Біля хреста в цей день зібралося багато парафіян та священнослужителів, які прочитали молебень та освятили хрест.

Отець Петро, настоятель Спасо-Преображенського собору звернувся зі словами вдячності до тих людей, які своїми коштами допомогли встановити поклінний хрест та вручив Володимиру Пузакову ікону святої праведної Єлизавети - покровительки міста.

"Дуже добре, що рік завершується саме такою урочистою та знаменною подією, як освячення хреста, – зазначив Володимир Пузаков. – Віднині він зустрічатиме зустрічати всіх хто приїжджатиме в наше місто та оберігатиме Кіровоград".

Володимир Пузаков висловив також сподівання, що такі обереги невдовзі з'являться на всіх виїздах з міста. Поздоровив кіровоградців з Новим роком та Різдвом Христовим і побажав щастя, здоров'я, всіляких гараздів у новому році.

Цього ж дня керівники міста та області відвідали низку установ обласного центру. У притулку для дітей «Надія» та однойменній спеціалізованій дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву Володимир Пузаков і Володимир Мовчан стали не лише гостями, а й учасниками передноворічних свят. Дітям з притулку, які показали святкову виставу та виставку зроблених їхніми руками іграшок, вони подарували солодощі й телевізор.

У СДЮШОР «Надія» діти-спортсмени демонстрували свої спортивні вміння, після чого Володимир Мовчан привітав вихованців і тренерів школи з прийдешніми святами й подякував кіровоградським дефлімпійцям Ганні Товстій, Ірині Терещенко і їхньому тренерові Володимирові Маньку за успішний виступ на XXI Дефлімпійських іграх. Начальник управління фізичної культури та спорту ОДА Сергій Колодяжний вручив дипломи та грошові винагороди найуспішнішим цього року тренерам і спортсменам міста.

Уже наприкінці дня Володимир Мовчан і Володимир Пузаков побували у науково-виробничому об'єднанні «Радій». Ознайомившись із усіма етапами проектування та створення протиаварійних захисних комплексів для атомних електростанцій, відзначили велику роль підприємства як у забезпеченні безаварійної роботи АЕС в Україні й за кордоном, так і в наповненні бюджетів усіх рівнів.