весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/5/bagatoditni_simyi_zmozhut_vikoristovuvati.htm
Багатодітні сім'ї зможуть використовувати 50% знижки на квартплату! З 1 січня 2010 року набули чинності зміни до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей.

Закон спрямований на посилення соціального захисту багатодітних сімей, поліпшення їх державної підтримки, створення більш сприятливих умов для виховання дітей у таких сім'ях, повідомляє "Економічна правда" з посиланням на агентство "Інтерфакс-Україна".

Законом передбачається, що багатодітним сім'ям надаються 50% знижки на квартплату в межах норм, передбачених чинним законодавством.

Крім того, передбачається 50%-ва знижка плати за користування комунальними послугами (газ, електрику та інші послуги) та вартості скрапленого балонного газу для побутових потреб у межах норм, визначених законодавством.

Багатодітні сім'ї мають право, відповідно до закону, на позачергове встановлення квартирних телефонів. При цьому абонплата за користування квартирними телефонами встановлюється в розмірі 50% від затверджених тарифів.

Крім того, закон передбачає пільги дітям з багатодітних сімей - безкоштовне отримання ліків за рецептами лікарів, щорічне медичне обстеження і диспансеризація в державних і комунальних відомствах охорони здоров'я, безкоштовний проїзд на всіх видах міського пасажирського транспорту.