весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/5/avtobusni_zupinki_u_kirovogradi.htm
Автобусні зупинки у Кіровограді стануть "близнюками"! Саме з таким дорученням звернувся Кіровоградський міський голова Володимир Пузаков до управлінь містобудування та архітектури. "Слід виробити єдині вимоги до проектів зупинок громадського транспорту", - зазначив Володимир Тихонович під час понеділкової наради у Кіровоградській міськраді, - повідомляє кореспондент Інтернет-видання "весь Кіровоград".

На сьогоднішній день деякі кіровоградські підприємці, які орендували земельні ділянки під організацію зупинок громадського транспорту намагаються будувати в першу чергу торгівельні об'єкти, а зупинки стають просто таки непридатними і незручними для пасажирів. Дехто з цих підприємців взагалі будує без будь-яких дозволів.

Крім того, міський голова поставив перед управлінням вимогу, забезпечити належний контроль за будівництвом автобусних зупинок.

"Зупинки - це обличчя наших вулиць і тому вони повинні бути гарними, охайними та в першу чергу зручними для людей, які чекають транспорт", - підкреслив Володимир Пузаков .

"Тож, якщо й надалі дехто з підприємців буде ігнорувати наші прохання доведеться роз'яснювати їм більш дієвим способом - загонимо бульдозера та зрівняємо ті неподобства, які вже набудовані", – наголосив міський голова.