весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/5/8_sichnja__den_vizvolennja_kirovograda.htm
8 січня - День визволення Кіровограда від німецько-фашистських загарбників. 8 січня 2010 року Кіровоград святкує 66 – річницю звільнення від німецько – фашистської окупації, - повідомляє сайт Кіровоградської міської ради.


У цей день о 10 годині ранку, з нагоди визначної дати на Меморіальному комплексі Фортечні вали відбудеться святковий мітинг та церемонія покладання квітів.

Кіровоградська міська рада та її виконавчий комітет запрошують ветеранів Великої Вітчизняної війни, громадськість обласного центру взяти участь в урочистостях та віддати шану героям – визволителям рідного міста.

Як повідомила начальник відділу соціальної підтримки населення міської ради Юлія Вовк, у Кіровограді проживають 17 визволителів міста. До кожного з них напередодні святкової дати особисто завітає міський голова Володимир Пузаков. Разом з теплими словами подяки і привітаннями з нагоди свята, міський голова вручить усім воїнам – визволителям грошову допомогу і подарунки від міської влади.

По закінченні урочистого мітингу, ветеранів запросили до себе в гості вихованці кіровоградської художньої школи. Юні художники приготували для них подарунки – свої творчі роботи та цікаву святкову програму.