весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 4 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/4/na_viplatu_pensiyi_u_sichni_potribno.htm
На виплату пенсії у січні потрібно 14,6 млрд грн! 4 січня розпочинається виплата пенсій. Міністерство праці та соціальної політики України інформує, що цього разу пенсіонери отримають пенсію на рівні попередньої, грудневої. «Пенсіонери можуть бути спокійні. Пенсії не буде зменшено ні на копійку. Всі пенсіонери отримають таку ж суму, як фактично отримали у грудні», - заявила міністр праці та соціальної політики України Людмила Денісова, - повідомляє zaxid.net.

У грудні пенсія була підвищена, адже здійснено перерахунок на основі нового прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб – 573 грн, що набув чинності 1 листопада 2009 року. Окрім того, уряд встановив доплати до пенсії непрацюючим пенсіонерам. Зокрема тим, у кого мінімальний розмір пенсії встановлено на рівні 572,4 грн, - доплачують 28,4 грн. Відтак розмір мінімальної пенсії непрацюючим пенсіонерам з 1 листопада становить 601,4 грн.

Відповідно до інформації Пенсійного фонду України, загальний обсяг видатків на пенсійні виплати у всіх регіонах України у грудні 2009 року сягнув 14,6 млрд грн.