весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 31 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/31/novii_nastavnik_pfk_oleksandrija.htm
Новий наставник ПФК "Олександрія" - Володимир Шаран. Сьогодні, 31 січня в конференц-залі спортивної бази президент футбольного клубу "Олександрія" (Кіровоградська область) Микола Лавренко представив команді головного тренера, відомого в минулому футболіста, 38-річного Володимира Богдановича Шарана. Про це повідомляє портал "Спортивна Кіровоградщина"

Зокрема, Микола Лавренко підкреслив, що Володимир Шаран має великий досвід, як футболіст, тому (цитата) "йому вже як тренеру треба, перш за все, прививати гравцям почуття патріотизму за команду, направляючи їх на бажаний результат".

Новий тренер не буде працювати з чистого листка, як заведено серед тренерів, які приймають керівництво командою. Про це президент клубу за його ж словами доповився з тренером попередньо.

"Команда має свій стиль гри, кістяк, результати. Допомагати йому будуть Андрій Сергійович Купцов та Віталій Миколайович Первак. Я хочу, щоб наші цілі і вирішення завдань з В.Шараном увійшли гарною сторінкою в історію олександрійського футболу" - говорить Микола Лавренко. На його думку, той склад команди, який поїде до Туреччини, а це 23-24 гравці, і буде працювати з березня складаючи основу команди.

Туреччина уже чекає на олександрійців - уже є спланований попередній графік проведення навчально-тренувального збору, в який включено і контрольні матчі з командами прем'єр-ліг та перших ліг Росії, Болгарії, Туреччини та України. 3 лютого вже в другій половині дня у клубі розпочнуться перші тренування, а 2 лютого "Олександрія" зіграє у Києві проти «Динамо».

Віктор Слюсаренко, портал "Спортивна Кіровоградщина"