весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/28/verhovna_rada_zvilnila_yurija_lucenka.htm
Верховна Рада звільнила Юрія Луценка з посади міністра. Верховна Рада звільнила Юрія Луценка з посади міністра внутрішніх справ. За відповідне рішення проголосував 231 депутат.

Зокрема, за відставку Луценка проголосували такі фракції: Партія регіонів - 171 депутат, БЮТ - 1, НУ-НС - 11, КПУ - 27, Блок Литвина - 19, позафракційні - 2.

Перед цим Верховна Рада відмовилася голосувати за відставку Луценка руками. За відповідну постанову проголосувало 187 депутатів за необхідних 226.

Депутати також не погодилися з пропозицією присутнього у залі першого віце-прем'єра Олександра Турчинова "зробити перекличку депутатів", оскільки у сесійній залі "немає навіть третини депутатів Партії регіонів".

"Зараз є спроба відкрити шлях до фальсифікацій, сфальшувавши це голосування. Я прошу, щоб засоби масової інформації показали зал, показали, скільки відсутніх депутатів від Регіонів... Я би просив зробити перекличку депутатів і виключити фальшування голосування з цього питання", - сказав Турчинов перед голосуванням.

Українська правда