весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/28/u_kirovogradi_svitlofor_sho_rozmovljaye.htm
У Кіровограді світлофор, що «розмовляє» вночі буде мовчати. Саме таке розпорядження поступило від Кіровоградського міського голови Володимира Пузакова на вчорашній вечірній нараді у Кіровоградській міськраді, на якій були присутні начальники КРЕПів і ЖЕКів, а також керівники підприємств, що відповідають за благоустрій міста.

Під час наради мер зазначив, що на розі вулиць Тараса Шевченка та В'ячеслава Чорновола нещодавно було встановлено спеціальний світлофор для незрячих та глухих. «Це світлофор європейського зразка, він оснащений табло відліку переключення світла, а також відповідним звуковим сигналом» - нагадав Володимир Тихонович.

На «гарячу» лінію міського голови зателефонував один з мешканців цього району з жалобою, що вночі, коли транспорту на цій вулиці майже немає, звуковий сигнал світлофору заважає відпочивати. Тож мер під час наради звернувся до начальника відповідної служби з проханням перепрограмувати світлофор так, щоб у нічний час було відключено звуковий сигнал.

«Зрозуміло, що вдень вуличний шум приглушує звук світлофора і він нікому не створює незручностей тим паче, що саме на розі цих двох вулиць постійно виникають аварійні ситуації – тож світлофор потрібен, як пішоходам так і водіям, а ось в нічний час давайте просто відключимо звуковий сигнал, тим самим дамо можливість мешканцям міста спокійно спати» - додав Володимир Пузаков.

Під час наради було розглянуто багато важливих для мешканців міста питань, з якими вони звертаються до мера під час особистого прийому, який відбувається кожного другого четверга місяця, а також телефонуючи на «гарячу» лінію міського голови, по вівторках з 16 до 17 години за телефоном: 24-73-74.

Зокрема розглядались питання освітлення по вулиці Комсомольській, реставрації дорожнього покриття по головній вулиці міста Карла Маркса, збільшення кількості урн, знесення та обрізання дерев, ремонту внутрішньо дворових доріг та багато іншого.