весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/28/microsoft_viddalo_nagorodu_kirovogradskomu.htm
Microsoft віддало нагороду кіровоградському творчому об'єднанню! Підходи до пошуку фінансування, розроблені Творчим об'єднанням «ТОРО», були визнані одними з найкращих в Україні. Таке рішення прийняла експертна рада фахівців у галузі інформаційно-комунікаційних технологій і громадського сектору в рамках конкурсу, проведеного серед неурядових організацій України.

В рамках заходу NGO Connection Day 2 «День інформаційних технологій для НУО», що пройшов 25-26 січня 2010 року за фінансової підтримки корпорації Майкрософт, відбулось оголошення результатів конкурсу «Інновації в розвитку НУО: ІТ та Інтернет».

Визначаючи кращі проекти та підходи у використанні інформаційних технологій в діяльності об'єднань громадян, організатори запропонували громадським активістам презентувати власні передові досягнення в цій сфері.

Кіровоградське творче об'єднання «ТОРО», маючи значний досвід ефективного використання можливостей електронних засобів комунікації, представило власну роботу «100 євро за 1 хвилину 40 секунд». Презентована робота свідчила про можливості залучення фінансування за допомогою програм Power Point. Роботу Творчого об'єднання «ТОРО» було визнано однією з найкращих у номінації «Успішний фандрайзинг НУО з використанням ІТ». В результаті Творче об'єднання «ТОРО» отримало цінні призи від компанії «Майкрософт Україна».