весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/27/zhitlovokomunalni_sisemi_kirovogradshini.htm
Житлово-комунальні сисеми Кіровоградщини почали відмовляти. Двадцятиградусні морози випробовують на міцність комунальні служби області. Про те, як останні справляються з аварійними ситуаціями, та про інші нагальні проблеми говорили на апаратній нараді під головуванням виконуючого обов'язки першого заступника голови облдержадміністрації Анатолія Ревенка, - повідомляє канал "Кіровоград".

Морози вдарили – житлово-комунальні системи почали відмовляти. Саме так розпочався тиждень для комунальників області. Найбільша аварія трапилася у Кіровограді за адресами проспект Університетський сімнадцять і двадцять один. Там на добу мешканці залишилися без електроенергії і це при тому, що будинки опалюються електрикою.

Також минулих вихідних майже у десятьох будинках трапилися пориви тепломереж. І ще дві аварії – на магістралях комунального підприємства «Теплоенергоцентраль».

На відміну від комунальників морози поки ще не турбують аграріїв. Для озимих така погода – іде на користь.

Через значне похолодання припинені заняття в школах п'ятнадцяти районів Кіровоградщини. Попередньо - на три дні. Начальник обласного управління освіти і науки Ельза Лещенко проінформувала, що у випадку, коли стовпчик термометра опускається нижче мінус двадцяти, керівники загальноосвітніх закладів мають право тимчасово зупиняти навчальний процес.