весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
Визначили кращих шахістів Kіровського району. У Кіровограді в шаховому клубі «Біла тура» в період з 14 по 21 січня проводився чемпіонат кіровського району з шахів серед чоловіків та юнаків.

За інформацією кореспондента сайту "весь Кіровоград" Євгена Савранського, у змаганнях, які проводилися за швейцарською системою в 9 турів прийняло участь 24 шахіста. Після напруженої інтелектуальної боротьби перше місце здобув мешканець селища Нового першорозрядник Валерій Шостак. На другому місці розташувався вчитель біології Павло Петров, а підвів риску в призовій трійці кандидат у майстри спорту 13-річний шахіст Богдан Басько. Серед юнаків переможцем турніру став учень гімназії новітніх технологій Микита Щербина, який випередив Владислава Апоркіна учня ЗОШ №10 – друге місце та Данила Градобоєва із ЗОШ №4, який посів третє місце.