весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/27/i_znovu_graye_gralnii_biznes_u_kirovogradi.htm
І знову грає гральний бізнес у Кіровограді! Податковою міліцією ДПІ у м. Кіровограді вкотре задокументовано факт надання послуг у сфері грального бізнесу з використанням комп'ютерної техніки. Про це повідомляє управління податкової міліції ДПА у Кіровоградській області.

На території одного з ринків обласного центру, навіть не підпільно, не криючись від правоохоронців відкрито працював Інтернет-клуб. Від відвідувачів відбою не було. Жваве місце притягувало до себе охочих добровільно віддати свої кошти шахраям. Використовуючи комп'ютерну техніку, кіровоградські бізнесмени забезпечували вихід до мережі Інтернет з метою проведення азартних ігор в режимі он-лайн.

З місця події вилучено шість комплектів комп'ютерної техніки – 6 моніторів, 6 системних блоків, 3 модеми та 1 сервер. Орієнтована вартість вилученого майна складає біля 100 тисяч гривень. Перевірка триває.

Нагадуємо всім підприємцям, які незважаючи на заборону грального бізнесу продовжують випробувати долю на талан, що податкова міліція продовжує проведення профілактичної операції під умовною назвою «Гральний бізнес». Крім того, лише в обласному центрі ми маємо вже два вироки судів про притягнення горе-підприємців до адміністративної відповідальності, кожному з них прийдеться поповнити бюджет більш ніж на п'ять мільйонів гривень.