весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/27/do_kirovogradu_zyihalis_matematiki.htm
До Кіровограду з'їхались математики з усієї області! На базі Педагогічного ліцею Кіровоградської міської ради в рамках проекту «Організація інтенсивної математичної підготовки обдарованих школярів» відбувся обласний науково – практичний семінар «Дистанційне навчання математики обдарованих школярів Кіровоградщини», - повідомляє канал "Кіровоград".

Вікторія Вікторівна Ретунська – вчитель із 25 річним стажем сидить в одній аудиторії із колегами – початківцями. Молодь тільки-но здобуває вищу освіту і паралельно викладає математику у загально-освітніх школах області.

Під час семінару практикуючих вчителів знайомлять із вже існуючими методиками та обговорюють нові розробки. Ось тільки деякі теми, що обговорювались цього разу: "Вибір стратегії успіху при розв'язанні задач з математики", "Обдаровані діти: вихід за межі стандарту".

У рамках проекту проводяться навчання не тільки викладацького складу, а й, безпосередньо, обдарованих школярів.

Вікторія Вікторівна Ретунська щораз після семінарів намагається використати усе побачене і почуте на практиці, при роботі із дітьми.

У перспективі планується зробити ще один крок на зустріч обдарованій молоді. Розміщувати завдання різних рівнів складності на Інтернет – сторінках. Таким чином, завдання і практикуми для тих хто бажає вивчати математичні дисципліни, у більшому обсязі ніж передбачає шкільний курс, стануть доступнішими.