весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/27/byuleteni_dlja_drugogo_turu_obiidutsja.htm
Бюлетені для другого туру обійдуться у 12,5 мільйонів. Поліграфкомбінат "Україна" вже розпочав друк бюлетенів для другого туру президентських виборів.

Про це заявив керівник підприємства Валентин Музика на брифінгу у середу, - повідомляє "Українська правда".

За його словами, згідно з угодою, підписаною ним з представниками ЦВК, комбінат повинен виробити 37 мільйонів 25 тисяч 180 бюлетенів загальною вартістю понад 12,5 мільйонів гривень.

"Вже 26 січня о 12 годині комбінат "Україна" розпочав друк виборчих бюлетенів і з 30 січня почнеться їх відвантаження на територіальні виборчі округи. З завтрашнього дня ми щодобово будемо виготовляти по 5 мільйонів готової продукції", - сказав Музика.

За його словами, папір для друку бюлетенів для першого туру був наданий однією з французьких кампаній без попередньої оплати, "під чесне слово директора", а фінансування надійшло лише 31 грудня 2009 року.

Водночас Музика запевнив, що у комбінату достатньо коштів для того, щоб забезпечити виготовлення бюлетенів для другого туру, навіть враховуючи те, що згідно з угодою кошти будуть перераховані по факту виконання робіт.