весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
116 легкоатлетів приїхали до Кіровограду, щоб позмагатись. У залі спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №2 імені Верхоланцева відбулося відкриття легкоатлетичного сезону на Кіровоградщині, - повідомляє канал "Кіровоград".

Вже традиційно наші представники «королеви спорту» відкривали спортивний рік змаганнями чемпіонату області серед ДЮСШ. У нинішньому році його учасниками стали 116 легкоатлетів з 14 спортивних шкіл області.

Нагороди чемпіонату розігрувалися у бігу на спринтерські і стаєрські дистанції, стрибках у висоту та довжину, потрійному стрибку.

Відзначимо, що ці змагання були присвячені пам*яті генерального секретаря ФЛАКО Клавдії Скворцової, а відділення НОК в області підготувало призи для переможців – як данину пам*яті людини, яка віддала спорту усе життя.

Їх володарями стали кращі спортсмени чемпіонату області: Анатолій Бондаренко – переможець у бігу на 1500 метрів, Валерія Прядун, яка фінішувала першою на дистанціях 60 та 200 метрів, чемпіонка області у бігу на 200 метрів Євгенія Щербань та Олександр Шелест, який здобув «золото» на півторакілометровій дистанції.

У загальному заліку перше місце посіли господарі із СДЮСШОР №2 імені Верхоланцева, на другому місці – команда Маловисківської спортшколи, на третьому – Олександрівська ДЮСШ МОН України.