весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/26/protjagom_vihidnih_rjatuvalniki_vitjaguvali.htm
Протягом вихідних рятувальники витягували автомобілі з кювету. Протягом вихідних місцевими рятувальниками надано допомогу водіям по вилученню з кювету автомобіля «Toyota Prado»у смт Вільшанка, автобусів «ПАЗ 32054» у с. Захарівка та Варварівка Новоукраїнського району та автомобіля «Hyundai Tucson» біля с. Тишківка, що у Добровеличківському районі. Про це повідомляє прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області.

За інформацією прес-служби, з 22 по 25 січня 2010 року надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об'єктового рівня не виникало.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

23.01.10 м. Кіровоград, Ленінський район, вул. Покровська: через необережне поводження господаря з вогнем під час куріння виникла пожежа 10 кв м покрівлі надвірної споруди у домоволодінні.

23.01.10 м. Кіровоград, Кіровський район, пров. Кабардинський: виникла пожежа 10 кв м покрівлі та перекриття в житловому будинку, власник якого встановлюється. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем при курінні 44-річного чоловіка. Під час пожежі травмовано 54-річного чоловіка без певного місця проживання, якого з опіками стегна госпіталізовано до обласної лікарні.

24.01.10 смт Олександрівка, вул. Іскрянська: у приватному будинку пенсіонерки стався вибух газоповітряної суміші без послідуючого горіння, внаслідок чого зруйновано 7 кв м несучої стіни, 2 кв м перегородки будинку, 7 кв м перекриття та покрівлі прибудови та пошкоджено остіклення усіх вікон. Загиблих та травмованих немає. Причина вибуху встановлюється.

24.01.10 Олександрійський район, смт Нова Прага: виникла пожежа 2 кв м домашніх речей у житловому будинку пенсіонера. Причина та збиток встановлюються. На пожежі врятовано 82-річного господаря та його 80-річну дружину.

24.01.10 м. Долинська: необережне поводження з вогнем під час куріння 14-річного сусіда господаря спричинило пожежу 5 кв м підлоги та домашніх речей у житловому будинку.

24.01.10 м. Кіровоград, вул. Єгорова: порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електрообігрівача стало причиною пожежі 15 кв м домашніх речей у житловому будинку.