весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/26/gennadii_zabolotnii__pro_rishennja.htm
Геннадій Заболотний – про рішення облради щодо цін на воду. Інтернет-видання «весь Кіровоград» вже інформувало про рішення, яке прийняли депутати Кіровоградської обласної ради у розрізі підвищення тарифів на дніпровську воду для міст регіону.

Ми попросили коментар стосовно цього у міського голови Володимира Пузакова (коментар читайте тут), а також у члена кіровоградського виконавчого комітету, керівника Блоку Л.Черновецкього – Геннадія Заболотного.

Геннадій Заболотний: «Я переконаний, що зараз обласний прокурор, протест якого щодо підвищення тарифів не підтримали депутати ,має звертатися до суду, і через суд визнавати рішення незаконним. І рішення суду, звісно, буде кінцевим. Стосовно ж того, що це рішення принесе громадянам, то я хочу, щоб кіровоградці чітко зрозуміли, що вони на місцевих виборах голосують за БЮТ, за Соціалістичну партію та «Нашу Україну», а депутати від цих політичних сил потім голосують за підвищення тарифів на воду. Тут і видно їх справжнє політичне обличчя».

На думку Геннадія Вадимовича, остаточний тариф на воду буде встановлювати територіальна громада – через свої виконавчі органи. Якщо буде знайдена можливість компенсувати тарифи у міському бюджеті, то ціна на воду для населення не буде піднята. Але це дуже велика сума, і на сьогодні із бюджету виділити її буде фактично нереально, вважає пан Заболотний.