весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/26/drugii_velikodnii_blagodiinii_aukcion.htm
Другий Великодній Благодійний Аукціон відбудеться у Кіровограді цієї весни! Цієї весни, напередодні Великодня, у Кіровограді вдруге відбудеться Благодійний аукціон – продаж картин, безоплатно наданих художниками задля збору коштів у допомогу дітям. Проводять аукціон Художня галерея Андрія Кадигроба, Обласний художній музей та медіа-група «весь Кіровоград».

Нагадаємо, що у квітні 2009 року у нашому місті вперше пройшов аукціон, у результаті якого було зібрано 27 700 грн. на допомогу дитячому будинку «Наш Дім» (деталі читайте тут!) Тоді чимало митців безоплатно передали свої твори організаторам аукціону. Подяку Організатори висловлюють Заслуженому художнику України Сергію Шаповалову, Художній галереї «Мавік» за картину Юрія Вінтенка, Ігорю Вишніченко, Валерію Давидову, Олександру Демиденко, Миколі Цукатову – за картину Володимира Дудніка. Долучилися тоді до аукціону і Анатолій Кімнатний, і керамісти Неля та Сергій Фірсові, і Анастасія Шкода зі Знам'янки, і Федір Лагно із монументальним полотном «Ідентифікація взаєморозуміння», і аквареліст Олена Чеснокова-Корольова, і Олена Коваленко, і Фелікс Полонський, Вадим Мєздрін та Євгеній Василевський.

«Ідея провести благодійний аукціон як протидію сірій, холодній зимі, що опутала місто, та фінансовій кризі, яка доводила людей до відчаю, була успішно реалізована, – розповідає Андрій Кадигроб. - Ця ініціатива, хоча й досить новаторська для Кіровоградщини, схвально сприймається громадськістю області».

Цього року підготовку до аукціону розпочато раніше, адже і Великдень святкують вже 4-го квітня. Наразі триває робота по збору картин для формування переліку лотів на аукціон, а кошти, виручені у результаті, будуть спрямовані на купівлю набору хірургічного обладання для обласної дитячої лікарні.

Аукціон має на меті зібрати разом цінителів живопису, меценатів, кіровоградських художників, політиків, підприємців, громадських діячів та журналістів. За два тижня до проведення самого аукціону у Художній галереї Андрія Кадигроба (вул. Шевченка, 17, третій поверх магазину «Мрія») будуть виставлені на огляд лоти та біографії і фото художників-учасників акції. Також з усією інформацією по аукціону можна буде ознайомитись у глянцевому журналі «Ланруж», що його видає медіа-група, та на сайті «весь Кіровоград»

Свої картини для аукціону вже погодилися надати, крім організатора акції Андрія Кадигроба, такі художники, як Андрій Надєждін, Анатолій Горбенко, Анатолій Кімнатний, Леонід Бондар, Сергій Шаповалов, Олександр Демиденко, Ігор Вишніченко, колекціонер Микола Цуканов та інші. Серед авторів є і ті, хто тільки починає свій шлях у мистецтві, і вже визнані митці. Люди різних поколінь об'єдналися для корисного діла – для допомоги у такий скрутний час дітям Кіровограду!