весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/25/volodimir_puzakov__pro_rishennja.htm
Володимир Пузаков – про рішення депутатів облради щодо води! Міський голова Кіровограду Володимир Пузаков дав коментар для сайту «весь Кіровоград» стосовно останніх подій в обласній раді довкола питання тарифів на водопостачання.

Володимир Пузаков, Кіровоградський міський голова: «Безперечно, рішення, прийняте Кіровоградською міською радою не можна вважати таким, що враховує соціальну ситуацію у області. Водогін «Дніпро-Кіровоград» є найбільшим постачальником води у області і фактично монополістом у цій сфері у Кіровограді. Ціна на воду, що її споживають кіровоградці, знаходиться у прямому зв'язку з тарифом на послуги водогону, а значить, Кіровоградська міська рада буде просто вимушена підвищити тариф для населення.

Я особисто був присутнім на сесії обласної ради і закликав депутатів підтримати протест прокурора, щоб не збільшувати витрати кіровоградців на комунальні послуги в таких важких економічних умовах, як ми маємо зараз. Я підкреслив, що великій частині населення важко сплачувати навіть існуючий тариф -5,38 гривень, а підвищений – тим більше Депутати не схотіли зважити на проблеми рядових членів міської громади...

Весь коментар читайте тут!

Статтю про рішення облради читайте тут