весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/25/programa_stazhuvannja_ukrayinska.htm
Програма стажування "Українська Громада"! "Українська Громада" є однією із номінуючих організацій програм «Управління Громадами» та «Розвиток Громадських організацій», що адмініструється Центром Лідерства Відкритий Світ.

Програма передбачає двохтижневий візит до Сполучених Штатів Америки з метою обміну досвідом та отримання нових знань. Номінування на участь у програмі і сама участь не передбачає ніяких фінансових витрат з боку учасників. Знання англійської мови не є обов'язковим, оскільки на всіх ділових зустрічах працюють професійні перекладачі.

Цього разу організатори можуть номінувати 45 кандидатів на участь у двох програмах «Управління Громадами» та «Розвиток Громадських організацій».

Учасниками програми «Управління Громадами» можуть бути: Мери, представники та керівники міських адміністрацій, законодавці регіонального та місцевого рівнів, політичні дослідники, надавачі комунальних послуг, працівники виборчих комісій, та місцеві лідери бізнесу, які задіяні в суспільно економічному розвиткові. Делегації можуть включати людей, які займають подібні посади в різних містах або областях, або людей з однієї місцевості або області (для підтримки партнерських стосунків міст, індивідуальних проектів або між-секторального програмування).

Учасниками програми «Розвиток Громадських організацій» можуть бути: Лідери НГО та інші, хто підтримує волонтерство, громадську активність, та розвиває навички лобіювання в таких сферах як здоров'я (особливо, які мають справу з кризами ВІЛ/СНІД та туберкульозом), захисті оточуючого середовища, енергії та покращенні практики енергоспоживання, рекламує прозорість та відповідальність в управлінні, підтримує роль жінки на лідерських позиціях, та покращує електоральні процеси.

Критерії відбору учасників:
не приймати раніше участі в програмі «Відкритий світ»;
не відвідувати раніше США, особливо по візі J1 (бажано);
бути не старше 45 років (бажано);
демонструвати високу зацікавленість у встановленні професійних зв'язків й особистих контактів з американцями, а також у проведенні спільних проектів;
мати бажання виступити із презентацією з питань, пов'язаним з його професійною діяльністю, розповісти представникам приймаючих американських міст про українську культуру й історію, а також сучасне положенні справ в Україні;
мати можливість і бажання застосувати у своїй професійній або суспільній діяльності ідеї й досвід, здобуті в поїздці;
бути готовим після повернення до України активно співробітничати із програмою й брати участь у заходах, що проводяться для випускників.

Відбіркова комісія віддає перевагу відданим своїй справі лідерам; особливо заохочується участь у громадському житті й робота на добровільних засадах, політична активність, досвід викладання й наявність публікацій.

Для того, щоб бути номінованим МГО «Українська Громада» потрібно до 23:00 26 січня 2010 року надіслати:
· резюме (має містити інформацію про освіту, професійну, громадську діяльність кандидата, а також перелік публікацій);
· рекомендаційний лист від людини, яка Вас добре знає англійською або українською мовою (лист має містити інформацію про Ваші досягнення в професійній, громадській діяльності, Ваш внесок в розвиток громади. В ньому можна зазначити про конкретні успішні проекти, які Ви реалізували. Лист має відповісти на запитання чому Ви повинні братися участь в програмі. Рекомендаційний лист подається до Відбіркового комітету програми і є дуже важливим документом для прийняття рішення);
· контактна інформація (ПІП, контактна адреса, контактні телефони,e-mail, місце роботи, посада).

Всі документи надсилаються у електронному форматі у звичайному документі .doc на адресу anna.frankivska@unh.org.ua.

29 січня Вас буде повідомлено, чи Вас номіновано для участі в програмі. У випадку Вашої номінації, Ви повинні до 10 лютого 2010 року надіслати заповнену аплікаційну форму на участь в програмі, що буде надіслана номінантам.

Про результати остаточного відбору Посольство США або Американські Ради повідомлять після 30 березня 2010 року. Поїздки фіналістів до США відбудуться у травні – вересні 2010 року.

"весь Кіровоград"