весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/25/na_kirovogradshini_do_27_sichnja_prizupineno.htm
На Кіровоградщині до 27 січня призупинено навчання у деяких навчальних закладах! Сьогодні під керівництвом виконуючого обов'язки першого заступника голови Кіровоградської облдержадміністрації Анатолія Ревенка відбулася чергова апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних органів міністерств і відомств, під час якої обговорено низку актуальних для області питань, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

Анатолій Ревенко розпочав нараду із перевірки стану виконання протокольних доручень за результатами попередніх щопонеділкових нарад. Зокрема, було коротко проаналізовано питання щодо якості природного газу, перереєстрації юридичних осіб, які здійснюють свою діяльність на Кіровоградщині, відповідно до місця здійснення їх основної діяльності. Анатолій Ревенко також повідомив, що міністр палива та енергетики нещодавно підписав наказ, яким скасував свій попередній наказ про передачу Державного підприємства "Дирекція підприємства, що будується на базі Новокостянтинівського родовища уранових руд" шляхом його приєднання до ДП «СхідГЗК» (Жовті Води Дніпропетровської області).

Перший заступник начальника головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Микола Вєщєв поінформував про ситуацію у житлово-комунальному господарстві області у зв'язку із складними погодними обставинами. Аварійні служби житлово-комунального господарства у стислі терміни ліквідували кілька поривів теплотрас, що сталися у місті Кіровограді. За його словами усі підприємства теплоенергетики області отримали ліміти на газ. Напружена ситуація склалася у зв'язку із проплатою за використане тепло. Зокрема у січні середній показник склав 16 %, при цьому найнижчий показник - у м. Долинській. Установи Міністерства оборони, що розташовані на Кіровоградщині, мають заборгованість близько 1,8 млн. грн.

Начальник головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Іван Владов поінформував присутніх про оперативну ситуацію у галузі. Зазначено, що 92 % посівів озимої пшениці знаходяться у доброму та задовільному стані.

Агроформування області майже у повному обсязі розрахувалися за використання майнових та земельних паїв.

Про ситуацію у галузі освіти, яка склалася внаслідок сильних морозів, розповіла начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ельза Лещенко. За оперативними даними до 27 січня поточного року призупинено навчання у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах 15 територій області. На нараді також було обговорено ситуацію стосовно захворювання населення на ГРВІ. Головний державний санітарний лікар області Федір Чорний відмітив, що складна епідемічна ситуація склалася на територій трьох районів області – Вільшанського, Олександрійського та Устинівського, де перевищено епідемічний поріг, зокрема в останньому - в 2,5 рази. Федір Чорний також повідомив, що в області розпочала роботу лабораторія полімерно-ланцюгової реакції, спеціалісти якої зможуть безпосередньо в області визначати штами грипу.