весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/25/minuli_vihidni_prinesli_kirovogradcjam.htm
Минулі вихідні принесли кіровоградцям справжнє випробування у вигляді морозів «за 25»! До честі комунальників треба сказати, що в цілому по місту обстановка не стала критичною, але окремі ситуації інакше як аварійними назвати не можна.

Так, в суботу вранці стався перепад тиску у газорозподільній підстанції, що розташована на вулиці Єгорова, біля колишнього тубдиспансеру. Внаслідок цього будинки в околиці залишились без блакитного палива, що в умовах розповсюдження систем автономного опалення квартир мало надзвичайний характер. Газопостачання вдалось відновити лише к 12 годині дня.

Внаслідок аварійних відключень електричних підстанцій періодично без світла залишались такі райони міста, як Лелеківка, 101-й, вулиці Попова, Пацаєва, Героїв Сталінграду.

Всього лише за вчорашній день аварійна служба 1580 прийняла до виконання 53 заявки , серед яких лідерами є пориви водо та тепло магістралей, електричних мереж. Спеціалісти-аварійники продовжують активно працювати і сьогодні. Виняткова ситуація склалась в минулі вихідні на 101-му мікрорайоні з колишнім гуртожитком Тяж буду, Що розташований за адресою пр. Університетський, 22.

Внаслідок аварії там вже добу не має електроенергії. Ситуація ускладнена тим, що гуртожиток вже 3 роки як відключений від центрального опалення і всі мешканці користуються електричними опалювальними приладами. Що цікаво, нещодавно там відбувся капітальний ремонт електромереж, але Обленерго недовиконало всі необхідні роботи і 900 кімнат отримували електроенергію від одного кабелю. Саме вигорання цього кабеля спричинило аварію.

Вчора, коли з'ясувалось що силами звичайної аварійної бригади усунути несправність неможливо, мешканці гуртожитку заблокували аварійний автомобіль, вимагаючи відновлення електропостачання. Довелось навіть втрутитись міліції.

За інформацією начальника управління з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення міської ради Сергія Коваленка, біля гуртожитку з 6 години ранку чергує польова кухня, яка має забезпечувати потерпілих мешканців гарячою водою, а електропостачання досі не відновлено.