весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/25/_kirovogradoblenergo_pripinilo_podachu.htm
Кіровоградобленерго припинило подачу електроенергії ряду комунальних підприємств та організацій! Як стало відомого редакції сайту «Весь Кіровоград», у п'ятницю 22 січня, о 17 годині Кіровоградобленерго припинило подачу електроенергії ряду комунальних підприємств та організацій. Зокрема, не мали електроенергії гуртожиток на вул. Глинки, 6, Лелеківський водозабір, КП «Кіровоградводоканал» тощо.

Причиною цього були зовсім не складні погодні умови, а неотримання постачальником електроенергії коштів на відшкодування пільг та субсидій, що, зважаючи на відсутність в Україні бюджетів зовсім не є дивним.

Володимир Пузаков, Кіровоградський міський голова прокоментував цю подію наступним чином: « Немає вини у цьому простих людей, яких залишили без електроенергії, ще й у такий мороз. В країні зараз складна ситуація з фінансами в цілому і Кіровоград не є виключенням, але викликає, м'яко кажучи, здивування позиція обленерго, які не хочуть брати це до уваги».

Електропостачання згаданих об'єктів відновили, але лише після того, як міський голова втрутився у ситуацію і звернувся до губернатора області, Володимира Мовчана.