весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/22/yulija_mamrenko_vidkrila_pershu_personalnu.htm
Юлія Мамренко відкрила першу персональну виставку! Цікаві яскраві фотокартки, які викликають позитивні емоції – саме таку підбірку світлин підготувала для презентації себе, як фотографа, молода кіровоградка Юлія Мамренко. У рідному місті вона представила свою першу персональну виставку. Серед фотографій - цікаві моменти подорожей різними країнами світу. Проте акцент дівчина зробила зовсім на інших роботах, - повідомляє канал "Кіровоград".

Для своєї першої виставки «Подорожі та люди» Юлія МамрЕнко відібрала найбільш яскраві свої роботи. Каже, спільної ідеї, яка б об'єднувала ці знімки, немає. У такий спосіб дівчина знайомить кіровоградців з своїм поглядом на фотомистецтво.

Ці фото Юлія збирала протягом року. Стиль робіт поки що чітко не визначений. Дівчина постійно експериментує. У її портфоліо можна знайти чимало пейзажів з більш ніж десяти країн. Хоча основний жанр робіт – це портрети, до яких Юлія додає різноманітні цікаві елементи.

Дівчина фотографує з дитинства. Першими її моделями були рідні та однокласники. Відтоді фотоапарат завжди носить з собою.

Оцінювати професійність цих робіт ми не беремось. Але, те що вони викликають позитивні емоції та піднімають настрій, так це точно.