весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/22/dolja_viboriv__u_sudah_jak_dijati.htm
Доля виборів - у судах: Як діяти журналісту?! Доля результатів виборів Президента України вирішуватиметься в судах: хто б не переміг з двох кандидатів в другому турі, це не влаштує жодного з них... У цьому переконані організатори тренінгу для журналістів, який відбудеться в Києві 29-31 січня 2010 року.

Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» запрошує журналістів національних та регіональних ЗМІ взяти участь у триденному тренінгу «Розвиток судової журналістики в Україні», який відбудеться 29-31 січня 2010 року в офісі МГО «Інтерньюз-Україна» , м.Київ.

В ході тренінгу учасники ознайомляться:

•з основами судової журналістики;
•зі стандартами, принципами та жанрами судової журналістики;
•з особливостями висвітлення судового процесу;
•з технологіями проведення журналістських розслідувань;
•з основами судової системи України;
• дізнаються про правовий захист журналістів;
•дізнаються як взаємодіяти з суддями та прес-секретарями судів;
•дізнаються як взаємодіяти з адвокатами;
•отримають навички побудови плану роботи і структури інформаційного матеріалу вжанрі журналістського розслідування.
а також багато іншого, корисного для роботи журналіста.

Тренери:

Ігор Куляс. Провідний медіа-тренер України. Працював шеф-редактором каналу «Новий канал», випусковим редактором програм новин "Репортер", редактором-аналітиком Телевізійної служби новин на телеканалі «Студія 1+1». Як головний тренер провів понад 100 тренінгів для журналістів і редакторів телерадіокомпаній, газет, студентів журналістських факультетів з тем, «Стандарти та етичні норми журналістики» «Техніка телевізійного репортажу», "Журналістське розслідування", "Ніч виборів", «Організація роботи ньюзруму», 5-тижневих "Шкіл новин", «Шкіл редакторів», тренінг для тренерів для Методичної ради факультетів журналістики України та інші. Провів понад 25 корпоративних консультацій на 18 українських регіональних та мережевих компаніях, тестування персоналу і корпоративну консультацію на НТКУ (Перший національний телеканал), велику корпоративну консультацію на телеканалі «Інтер» тощо. автор-розробник проекту «Основ редакційної політики Суспільного мовлення». Співавтор посібника для журналістів «Ефективне телевізійне виробництво».

Олександр Макаренко. Шеф-редактор ранкових випусків телеканалу «Сіті». Працював редактором новин на радіо, директором тренінгового центру МГО «Інтерньюз-Україна». Провів понад 100 тренінгів для журналістів і редакторів телерадіокомпаній, газет, студентів журналістських факультетів. Провів понад 25 корпоративних консультацій на 18 українських регіональних та мережевих компаніях. Співавтор посібника для журналістів «Ефективне телевізійне виробництво».

Павло Моісеєв. Директор з правових питань «Інтерньюз-Україна». Провів більше 30 тренінгів щодо регулювання рекламної діяльності, спонсорства, оподаткування реклами, в тому числі з представниками, керівниками та співробітниками Секретаріатів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Член експертної ради з питань діяльності медіа під час виборів. Член експертної ради при Секретаріаті Президента з питань мовної політики, магістр права, магістр з фінансового менеджменту.

Тетяна Пушнова. Редактор програми «Сьогодні» на телеканалі TBi. Працювала заступниомк шеф-редактора новин на «5 каналі» (ТРК «Експрес-інформ»). Останні 5 років працювала на «5 каналі», в 2004 – 2005 була редактором вхідної інформації, в 2006-2007 працювала випусковим редактором ток-шоу «Майдан з Данилом Яневським». В 2005 – 2007 обіймала посаду випускового редактора новин та підсумкової програми дня «ЧАС». В серпні 2008 була спеціальний кореспондентом «5 каналу» в Грузії.

Додаткову інформацію: Ви можете отримати, звернувшись до Ольги Сушицької за телефонами: (044) 458 44 40, моб. 067 243 63 55, або написавши на електронну адресу osushytska@internews.ua

Для журналістів з регіонів організатори покривають такі витрати:
- дорожні витрати учасників за наявності оригіналів квитків;
- харчування;
- готель.

УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ ТІЛЬКИ ЗА ПОПЕРЕДНЬОЮ РЕЄСТРАЦІЄЮ.
Кількість місць обмежена!


Як зареєструватися? Заповніть реєстраційну анкету за цим ЛІНКОМ або на блозі http://trainingsiua.blogspot.com/ Анкети приймаються до 14:00 26 січня 2010 року!