весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/22/deputati_ne_progolosuvali_za_stvorennja.htm
Депутати не проголосували за створення підприємства "Надра Кіровоградщини»! Сьогодні відбулась чергова сесія Кіровоградської обласної ради. Одне з питань, яке розглядалось депутатами, було створення комунального підприємства "Надра Кіровоградщини». Дане підприємство розроблятиме родовища корисних копалин на території Кіровоградської області.

Микола Сухомлин, голова Кіровоградської обласної ради, зокрема, відмітив, що у планах розробка родовищ уранової руди та видобування золота. Однак, для діяльності підприємства необхідні значні кошти. Так, наприклад, тільки на дослідження покладів золота необхідно витратити десятки мільйонів гривень. А на добування одного граму золота треба затратити від 9 до 14 доларів. І оскільки планується добувати в середньому 5 тон золота, то відповідно на це необхідно приблизно 5 мільярдів гривень.

Депутати обласної ради не проголосували за створення цього підприємства. Протягом 10 днів депутати отримають пакет документів по даному підприємству і зберуться на чергову сесію, пише "весь Кіровоград"