весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/21/suddi_prokurori_ta_deputati_zaborguvali.htm
Судді, прокурори та депутати заборгували гроші кіровоградському КРЕПу! До 2013 року начальник Кіровоградського КРЕПу номер шість Світлана Ковальова обіцяє довести до ладу підпорядковану їй комунальну власність. Детальніше про райдужні перспективи, в які вже майже не вірять мешканці Ковалівки, - розповіли кореспонди каналу "Кіровоград".

Ліфти, під'їзди та дахи – саме на їх жахливий стан нарікають мешканці Ковалівки. Адже більше двадцяти років це комунальне майно не бачило жодного капітального ремонту. З цим погоджується і начальник КРЕПу номер шість Світлана Ковальова.

Однак Світлана Миколаївна обіцяє, згідно плану поточних ремонтів, розрахованого на 2008 – 2012 рік, під'їзди, дахи та інше привести у належний вигляд. І навіть більше, за низкою адрес ці роботи вже виконані.

Ремонт одного під'їзду дев'ятиповерхового будинку обходиться в середньому у п'ять тисяч гривень, дитячого майданчика – майже шість. Ці кошти запевняє Світлана Миколаївна відраховуються з квартплати. Тому на заваді райдужних перспектив можуть стати борги самих мешканців будинків. На сьогодні вони складають майже сімсот тисяч гривень. Серед найбільших боржників - небідні люди – судді, прокурори та депутати.

На ремонт також чекають і тринадцять ліфтів, які вже відслужили свої двадцять п'ять років. Справа лише за прийняттям міського бюджету, де закладені під це кошти. Обіцяють їх капітально відремонтувати: залатати дірки в кабінах та постелити нову підлогу. Світлана Ковальова переймається через єдине, щоб ці зусилля не були марними, і самі мешканці будинків відремонтованому комунальному майну швидко не надавали попереднього, такого звичного і непривабливого, вигляду.