весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/19/zaproshuyemo_peregljanuti_onlain_zhurnal.htm
Запрошуємо переглянути он-лайн журнал «Економічний часопис-ХХI». Цей журнал видає Інститут трансформації суспільства, а головні рубрики номера: «Фінансово-економічна криза», «Економіка», «Україна та НАТО», «Регіональна політика», «Інформаційні технології», «Соціум».

Дивіться журнал тут!

У рубриці «Фінансово-економічна криза» вміщені статті проф. В.Будкіна «Фінансово-банківська система країн СНД до, під час та після економічної кризи», проф. О.Кириченка «Банківська система України: виміри глобальної фінансової кризи», Л.Чупрія «Нова хвиля кризи в Україні: можливі загрози». Рубрика «Фінансово-економічна криза» також містить матеріали наукового круглого столу «Трансформація грошово-банківської сфери України – необхідна умова виходу з фінансово-економічної кризи», організованого і проведеного Інститутом трансформації суспільства з Інститутом світової економіки і міжнародних відносин НАН України.

У рубриці «Економіка» представлено статті О.Корнійчука «Особливості та шляхи підвищення капіталізації підприємств і розвитку ринку цінних паперів в Україні» та Т.Кулініч «Інноваційні фактори конкурентної діяльності комерційних агентів».

У рубриці «Україна та НАТО» надруковано матеріали відкриття Черкаського центру євроатлантичної інтеграції, створеного Інститутом трансформації суспільства у м.Черкаси 17 вересня 2009 року, а також результати опитування черкасців з питань євроатлантичної інтеграції. Рубрика «Україна та НАТО» також містить статтю П.Лакійчука «НАТО: агресивний блок чи система колективної безпеки?»

У рубриці «Регіональна політика» опублікована стаття російського вченого Дмитра Ломсадзе «Трансформаційні зміни регіонів у пострадянський період: підсумки та проблеми ринкової адаптації (на прикладі Воронезької області) ».

У рубриці «Інформаційні технології» розміщено статтю викладача Національної академії управління Н.Матвійчук-Соскіної «Методи створення інформаційних продуктів для потреб маркетингового менеджменту».

У рубриці «Соціум» представлено статті проф. В.Зінченка «Соціально-економічне несвідоме в ідеологемах політичної влади і девіаціях суспільного розвитку» та О.Супруненко «Смисловий соціально-економічний простір сучасних українців».

З повагою Антоніна Матвійчук,
головний редактор журналу «Економічний часопис-ХХI»