весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/19/vistavka_grafiki_koleso_roku.htm
Виставка графіки «Колесо року». У середу, 20 січня о 13:00 у відділі мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.Чижевського відбудеться відкриття виставки графіки «Колесо року». Автор робіт – Юлія Епельбаум. Оформлення робіт виконала художня майстерня «Paint workshop»

У своїх малюнках художниця розкриває безмежні можливості людини, природу творення, взаємовідносини Людини і Всесвіту. І, що важливо, свій унікальний внутрішний світ через художній образ. Кожна робота має підпис – поетичну чи прозову цитату, яка найбільш влучно відображає зміст роботи.

Схильність до малювання Юлія Валеріївна проявила на останніх курсах вузу, на що спонукала її зацікавленість можливостями методів мистецтво-терапії. Захоплення малюванням переросло у персональну виставку, яка була презентована у травні 2001 року у США, штат Каліфорнія, місто Eureka «Old Town Art Gallery».

Автор робіт – нині практикуючий психолог. Проводить індивідуальне психологічне консультування та різноманітні тренінги з розвитку особистості та творчих здібностей, з розв'язання конфліктів. У своїй професійній діяльності широко використовує методи арт-терапії. Запрошуємо на презентацію художньої виставки, де дивовижним чином переплелися психологія, мистецтво графіки і слова, висвітивши яскраву мелодію таланту.

"весь Кіровоград"