весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/19/milicija_na_rizdvjani_svjata_provela.htm
Міліція на різдвяні свята провела акцію «Ялинка»! З метою забезпечення соціального та правового захисту дітей, попередження вчинення злочинів неповнолітніми і відносно них, профілактики бездоглядності та інших негативних явищ під час новорічних і різдвяних свят працівниками ОВС Кіровоградщини з кінця грудня 2009 по 10 січня 2010 року на території області проведено оперативно-профілактичне відпрацювання під умовною назвою «Ялинка».

В результаті вжитих заходів затримано 99 підлітків, з яких 17 - за підозрою у скоєнні злочинів. 61 неповнолітнього притягнуто до адміністративної відповідальності, з них 2 за ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство) та 2 за ст. 178 КУпАП (розпивання спиртних напоїв у громадських місцях і поява в громадських місцях у нетверезому вигляді).

З числа затриманих 6 неповнолітніх поміщено до приймальників-розподільників для дітей, 5 – до притулків для дітей, 3 – до медичних закладів. 43 підлітки повернуто батькам або особам, що їх замінюють.

Крім того, до адміністративної відповідальності притягнено 1219 дорослих, із них 168 – за вчинення насильства у сім'ї (ст. 173-2 КУпАП) та 18 – за невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей (ст. 184 КУпАП).

Працівниками Кіровського райвідділу міліції встановлено особу зловмисника, який з будинку місцевого жителя, 1981 року народження викрав гроші у сумі 1000 гривень, пластикову картку, документи та чоловічу куртку. У скоєнні злочину підозрюється житель обласного центру, 1964 року народження. За даним фактом порушено кримінальну справу, проводиться слідство.

Співробітниками Голованівського РВ УМВС України в Кіровоградській області за підозрою у скоєнні низки крадіжок затримано раніше судимого жителя одного із населених пунктів району, 1963 року народження. Встановлено, що з господарського приміщення односельчанки, 1986 року народження, злодій викрав 3 кролів на загальну суму близько 200 гривень. Ще у двох місцевих жителів чоловік виніс із сараю 7 курей та 2 кролів.

За даними фактами порушено кримінальні справи, слідство триває. Правоохоронці перевіряють причетність підозрюваного до скоєння інших подібних злочинів.

До Олександрійського районного відділу міліції із заявою про крадіжку звернулася жителька одного із сіл району, 1981 року народження. Встановлено, що скутер потерпілої викрав непрацюючий місцевий житель, 1974 року народження. Викрадене вилучено та повернуто власнику.

«весь Кіровоград»