весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/19/meshkanci_gornogo_arnautovo_ta_maslenikivki.htm
Мешканці Горного, Арнаутово та Масленіківки знов на зв'язку. Інтерент-видання «весь Кіровоград» вже неодноразово публікувало матеріали щодо проблеми, яка з минулого жовтня турбує мешканців віддалених південно-західних районів міста.

Нагадаємо, що ГРЕ-37, завдяки якої існував місцевий телефонний зв'язок районів Арнаутово, Масленіківки та селища Горного, після чергової несправністі лінії відмовилась її ремонтувати та експлуатувати далі, залишивши сотні людей, серед яких багато пенсіонерів, ветеранів війни, інвалідів напризволяще. Справа була ускладнена тим, що адміністрація підприємства вчасно не поставила до відома міську владу, внаслідок чого відновлення телефонного зв'язку потребувало вже не ремонту, а прокладення нових ліній.

Напередодні нового року міський голова, Володимир Пузаков , переконав депутатів на сесії Кіровоградської міської ради прийняти рішення про виділення коштів на придбання і підключення у мешканців проблемних районів бездротових телефонів стандарту зв'язку CDMA. Попри всі сумніви громадськості, які висловлювались, кіровоградці отримали прямий міський номер та телефонні апарати, які не відрізняються від звичайних. Але при цьому зв'язок не залежить від телефонного кабелю, який часто-густо викрадають.
На сьогоднішній день телефони вручили 372 особам з незахищених верств населення: інвалідам, ветеранам війни, учасникам бойових дій, пенсіонерам. Але ж без можливості спілкування залишились і бюджетні установи, які також не можуть дозволили собі підключити телефон.

Минулої п'ятниці Володимир Пузаков здійснив робочу поїздку, в ході якої урочисто вручив телефони адміністраціям шкіл № 33, 22, дитячого садочку № 69, масленіківського дому культури, філії № 7 міської бібліотеки, багатодітним матерям, які мешкають в цих районах.
Як завжди, мер активно спілкувався з громадянами міста, обговорив проблемні питання, вислухав побажання щодо заходів, які треба реалізувати в місті.