весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/18/vitayemo_gazetu_dialog_iz_yuvilejami.htm
Вітаємо газету "Діалог" із ювілеями! Ювілеїв і справді кілька – славних, історичних, знакових…! По-перше, рівно двадцять років тому, у січні 1990, на постперебудовних теренах з'явилася зовсім нова газета – «Діалог», біля витоків якої стояли відомі люди: нині це заступник голови облради Я. А Бондар та головний редактор Центрально-Українського видавництва С. М. Янчуков.

На жаль, 1993 року через фінансові негаразди облпрофради фінансування популярного видання із доволі суттєвим на тоді тиражем (10 тис. примірників) було припинене. Урятувала газету дієва ситуативна допомога тодішнього голови РФПО Я. Бондаря та творчо-менеджерська діяльність головного редактора А. П. Безтаки (удалося домовитися про стартове фінансування).

Анатолій Петрович, згадуючи ті часи, часто говорить про те, що йому пощастило з журналістами – Валерієм Гончаренком, Анатолієм Куманським, Марією Івановою. І це справді так! А ще він переконаний, що не обійшлося без поцілунків Бога. Та тут варто наголосити на іншому – на суто об'єктивних речах, які відігравали і відіграють свою роль: унікальну, концептуальну редакторську інтуїцію заслуженого журналіста України А. П. Безтаки! Бо з 1999-го року тираж почав невпинно зростати: 2000-й – 60 тис.; 2001-й – 77 тис.; 2002-й – 88 тис.; 2003-й – 100 тисяч! Нині лише три(!) області України мають «стотисячники» – Київ, Львів і… Кіровоград. Так-так, нам заздрять у Харкові, Дніпропетровську, Донецьку, Одесі – містах-мільйонерах, де найтиражніші газети мають від 12-ти до 70-ти тисяч примірників.

А ось геть свіже повідомлення: тираж «Діалогу» станом на січень 2010 року становить 117 350 примірників! Фантастика!

Детальніше читайте за посиланням!