весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/18/rezultat_kandidata_v_prezidenti.htm
Результат кандидата в Президенти Сергія Тігіпка був досить неочікуваним! В Кіровограді під час виборів Президента представники Партії Регіонів реалізовували проект «Чесні вибори». Під час чергової інформаційної сесії, яка відбулася сьогодні, 18 січня, у Кіровоградському прес-клубі реформ у рамках традиційного виборчого проекту «НЕЗАЛЕЖНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ПРЕС-ЦЕНТР» Сергій Зелінський, аналітик інформаційного центру «Чесні вибори» розповів, що проект «Чесні вибори» орієнтований на можливість вести паралельний підрахунок голосів.

«На всіх виборчих дільницях працювали комунікатори, які мали статус спостерігачів і передавли інформацію. Після 20 години ми отримали перші дані по результатах голосування. Всі ж результати, озвучені з голосу ми мали близько 1-2 ночі».

Сергій Зелінський зауважив, що досить неочікуваним був результат кандидата в Президента Сергія Тігіпка, ніхто не розраховував, що він отримає так багато голосів.

Окрім цього пан Зелінський відмітив, що 15% бюлетенів в Кіровоградській області були зіпсовані. Це дуже високий показник. Але вцілому, на думку Сергія Зелінського, це не має вплинути на ті результати, які вже були озвучені.