весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/18/oleksii_kozachinskii_peremig_na.htm
Олексій Козачинський переміг на Міжнародному фестивалі «Інтер-шоу» у Польші! Кілька днів тому студія хореографічного мистецтва «Аеліта» відділу сім'ї та молоді Кіровоградської міської ради повернулася з призовими місцями з Міжнародного дитячого фестивалю «Інтер-шоу», який проходив з 3 по 10 січня 2010 року у м. Новий Тарг (Польща).

Як розповіла сайту "весь Кіровоград" керівник студії Олександра Ткаченко, у фестивалі брали участь колективи з Росії, Латвії, Естонії, Польщі та України. У фіналі перше місце для України серед 120 учасників з різних країн світу здобув вокаліст Олексій Козачинський – учасник студіїї «Аеліта». ІІ та ІІІ місце у різних вікових категоріях серед 94 конкурсантів отримала Студія хореографічного мистецтва «Аеліта» (Керівники: Олександра Ткаченко, Ігор Майданюк).

Колектив показав нову програму – вісім хореографічних номерів, у яскравих ексклюзивних костюмах з креативними декораціями, створених фантазією керівників ансамблю, художником Володимиром Ткаченком та другом колективу – дизайнером Тетяною Хріненко. Пошиття костюмів стало можливо завдяки допомозі медіа-групі «Весь Кіровоград», приватному підтприємству «УКРЕКОКІРОВОГРАД», приватному підтприємству «АВК-Антей», та магазину «Світ Танцю».

У фестивалі «Інтер-шоу» «Аеліта» брала участь вперше і повернулась з чудовими враженями. За відгуками дітей- учасників студії «Це були найкращі 7 днів відпочинку!».

Як завжди з польської сторони нас гостинно приймав комендант фестивалю Збігнєв Лєвінскію Крім участі у фестивалі учасники студії відпочили у новому аквапарку в м. Шафлари та аквапарку в м. Попрад, побували на екскурсії в Словаччині, відпочили на гірськомулижному курорті в Закопанах, брали участь у майсеркласах, а ще на Святий вечір були запрошені до костьолу, де заспівали українських колядок, а колективи з Польщі підготували святкову вітальну програму з польськими колядками для українських учасників. Вранці 7 січня усі відправилися на санях, запряжених кіньми до засніженого лісу, де співали, танцювали, грали навколо багаття та смажили смачні польські ковбаски.

Керівники студії хореографічного мистецтва «Аеліта» щиро вдячні батькам дітей-учасників, які супроводжували колектив на фестивалі, викладачам студії Дмитру Дахну та Ірині Тереховій та всім, хто допоміг колективу взяти участь у фестивалі!