весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/18/oleksandrija_nadala_perevagu_partiyi.htm
Олександрія надала перевагу Партії Регіонів! Під час чергової інформаційної сесії, яка відбулася сьогодні, 17 січня, у Кіровоградському прес-клубі реформ у рамках традиційного виборчого проекту «НЕЗАЛЕЖНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ПРЕС-ЦЕНТР» Валерій Кальченко, керівник Кіровоградського обласного штабу кандидата в Президенти Юлії Тимошенко. «У нас була дійсно дуже напружена ніч, у нашому штабі ще ніхто не лягав спати, але настрій дуже бадьорий. Ми абсолютно задоволені результатами голосування».

Валерій Кальченко також розповів, що працівники штабу кандидата в Президенти Юлії Тимошенко проводили паралельний підрахунок голосів по трьох напрямках. В телефонному режимі, збирали електронні протоколи та тротоколи з мокрими печатками.

«Тож, в нашій області з 5 округів, ми перемогли без проблем в 4. В Олександрії ж традиційно ми програли Партії Регіонів, - розповів Валерій Кальченко. – І в нас є суттєвий прогрес. Свої результати ми покращили в Новгородці, в Долинському та Петрівському районах».

Валерій Кальченко також відмітив, що Юлія Тимошенко знайде порозуміння з такими кандидатами, як Сергій Тігіпко та Арсеній Яценюк. На думку пана Кальченка їхнє майбутнє в Україні яскраве, але поступове.