весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/18/mizhnarodnii_sposterigach_u_kirovogradi.htm
Міжнародний спостерігач у Кіровограді не помітив великих порушень під час виборів! Під час четвертої інформаційної сесії, яка відбулася вчора, 17 січня, у Кіровоградському прес-клубі реформ у рамках традиційного виборчого проекту «НЕЗАЛЕЖНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ПРЕС-ЦЕНТР» Олександр Цинкер, офіційний міжнародний спостерігач, президент Міжнародного експертного центру виборчих систем (Ізраїль) заявив: «Я погоджуюсь з колегами і не можу говорити про великі порушення виборчого процесу.

Невеликі порушення були, але вибори вцілому проходять спокійно. У мене є лише зауваження до українських судів. Адже, коли «сідаєш грати в карти, не можна по ходу міняти правила гри. А от до людей у мене зауважень найменше. Виборці хочуть голосувати і роблять це».

ДОВІДКА: Метою проекту є сприяння максимально чесному та збалансованому висвітленню виборчої кампанії та надання всім журналістам неупередженої інформації, а політичним силам і громадським організаціям – незалежної платформи для виступів та оприлюднення суспільно-корисної інформації. У день виборів 17-го січня у приміщенні Кіровоградського прес-клубу відбулося чотири інформаційні сесії, в яких взяли участь представники кандидатів на посаду Президента України, народні депутати, журналісти.

Всю інформацію про ДЕНЬ ВИБОРУ ви зможете знайти на сайті
«весь Кіровоград»