весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/18/kincevi_rezultati_golocuvannja.htm
Кінцеві результати голоcування можуть бути відомі протягом доби! Результати підрахунку голосів на президентських виборах будуть відомі протягом доби. Про це на брифінгу повідомив заступник голови ЦВК Андрій Магера.

"Треба бути не тільки оптимістами, а і реалістами. Навряд чи протягом цієї ночі ми зможемо дізнатися про те, як проголосували 100% виборців", - сказав він. "Це питання, яке потребує цілої доби. Сподіваюся, що за цей час ми впораємося", - зазначив Магера.

За його словами, той факт, що інформація постійно оновлюється свідчить про те, що виборчі дільниці працюють. "На сьогоднішній момент в мене немає підстав не довіряти тій інформації, що надходить. Так - ніч й люди втомлені, але це не означає, що не потрібно займатися своїми безпосередніми обов'язками. Тут жодних спусків немає і ніхто нікому нічого не шкодує, це виборчий процес", - наголосив Магера.

На даний момент показник явки становить 66,72%. На думку Магери, явка не зможе перетнути межу в 70%. Таким чином, показник виявився нижчим у порівнянні з активністю виборців у 2004 і 1999 роках. В 2004 році явка виборців становила 74,92%, у 1999 році - 73,80%.

Українська правда