весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/17/volodimir_javorivskii_treba_bulo.htm
Володимир Яворівський: треба було перевіряти наявність свого прізвища у списках! Під час другої інформаційної сесії, яка відбулася сьогодні, 17 січня, у Кіровоградському прес-клубі реформ у рамках традиційного виборчого проекту «НЕЗАЛЕЖНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ПРЕС-ЦЕНТР» Володимира Яворівського, народного депутата від фракції БЮТ, запитали, хто винен у недоліках списків виборців та хто понесе за це відповідальність?

«Моя відповідь – багаторівнева, - розпочав Володимир Яворівський. – По-перше: ви пам'ятаєте скільки разів звучали нагадування у ЗМІ про те, що обов'язково треба перевірити наявність свого прізвища у списках. По-друге: списки по 100-му округу готує місцева влада, а вона поставилася до цього, м'яко кажучи, неохайно. Взяли скопіювали списки 2004 року. Тож, якщо виявиться, що ця неохайність вплине на деформацію волевиявлення людей, то можна буде говорити про карну справу. По-третє, це провина центральної влади, київської. Як довго йшла мова про центральний реєстр виборців. Але далі розмов справа так і не пішла.

І сьогодні, ви маєте рацію списки – це велика проблема. Але сподіваюся, що це не вплине на волевиявлення. Адже все ж таки народне волевиявлення – це фундаментальна річ".