весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/17/u_kirovogradi_vinikla_plutanina.htm
У Кіровограді виникла плутанина з голосуванням вдома. Про це йшлося під час другої інформаційної сесії, яка відбулася сьогодні, 17 січня, у Кіровоградському прес-клубі реформ у рамках традиційного виборчого проекту «НЕЗАЛЕЖНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ПРЕС-ЦЕНТР».

Зокрема Володимир Яворівський, народний депутат України, член фракції БЮТ зазначив, що виникла величезна плутанина з голосуванням вдома. «Сьогодні вночі Апеляційний адміністративний суд Києва у повному обсязі за ново виявленими обставинами скасував усі попередні рішення про можливість голосування виборців вдома. В рішенні суду йдеться: хто бажає голосувати за межами виборчих дільниць, мають надати докази у вигляді медичних документів» - підкреслив Володимир Олександрович.

А потім додав: «Рішення суду є, але воно не виконується, бо Апеляційний суд виніс цю ухвалу на рішення ЦВК, а вже ЦВК мало б негайно зібратися і прийняти свою ухвалу на рішення суду і донести її до відома окружних комісія, які мають виконувати тільки рішення ЦВК. По Кіровограду таких заяв дуже мало, тому голосування вдома не може вплинути на хід виборів у Кіровограді».

Володимир Яворівський також відмітив, що в даній ситуації можна порадити лише одне: ні на хвилинку не залишати скриньки, які розвозять по домівках для голосування, щоб уникнути якихось непорозумінь.

«У порівнянні з виборами, які відбувались у 2004 році можна сказати, що на 100-му виборчому окрузі затишшя, - підкреслив пан Яворівський. – Є інформація, що десь підвезли людей організовано до дільниць, але це порушення не може суттєво вплинути на вибори. Основний рух опонентів почнеться під вечір. Можливо тоді ми і побачимо деякі порушення, а в основному ставка робиться на підрахунок голосів».

ДОВІДКА: Метою проекту є сприяння максимально чесному та збалансованому висвітленню виборчої кампанії та надання всім журналістам неупередженої інформації, а політичним силам і громадським організаціям – незалежної платформи для виступів та оприлюднення суспільно-корисної інформації. У день виборів 17-го січня листопада у приміщенні Кіровоградського прес-клубу відбудеться чотири інформаційні сесії, в яких дали попередню згоду взяти участь представники кандидатів на посаду Президента України, народні депутати, журналісти. Наступні сесії відбудуться о 12:00, о 15:00 та о 18:00.

Всю інформацію про ДЕНЬ ВИБОРУ ви зможете знайти на сайті
«весь Кіровоград»