весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/17/pik_aktivnosti_viborciv_pripadav.htm
Пік активності виборців припадав на період з 12 по 16 годину! Станом на 12 годину у Кіровоградській області проголосували близько 30% виборців. Про це під час третьої інформаційної сесії, яка відбулася сьогодні, 17 січня, у Кіровоградському прес-клубі реформ у рамках традиційного виборчого проекту «НЕЗАЛЕЖНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ПРЕС-ЦЕНТР» заявила Олена Армаш, заступник голови Кіровоградського обласного виборчого штабу кандидата у Президенти України Юлії Тимошенко.

За словами Олени Армаш, пік активності виборці припадає у період з 12 по 16 годину. Найвища активність зафіксована на 102 виборчому окрузі. На той час там проголосували 28-35% виборців. В Кіровограді ж явка виборців сягає 26 %.

ДОВІДКА: Метою проекту є сприяння максимально чесному та збалансованому висвітленню виборчої кампанії та надання всім журналістам неупередженої інформації, а політичним силам і громадським організаціям – незалежної платформи для виступів та оприлюднення суспільно-корисної інформації. У день виборів 17-го січня листопада у приміщенні Кіровоградського прес-клубу відбудеться чотири інформаційні сесії, в яких дали попередню згоду взяти участь представники кандидатів на посаду Президента України, народні депутати, журналісти. Наступні сесії відбудуться о 18:00 годині сьогодні та об 11 годині завтра, 18 січня.

Всю інформацію про ДЕНЬ ВИБОРУ ви зможете знайти на сайті
«весь Кіровоград»