весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/17/oleksandr_danuca_monitoringova.htm
Олександр Дануца: Моніторингова група оцінювала роботу штабів. Про роботу моніторингової групи депутат Кіровоградської міської ради Олександр Дануца розповів під час третьої інформаційної сесії, яка відбулася сьогодні, 17 січня, у Кіровоградському прес-клубі реформ о 15.00 у рамках традиційного виборчого проекту «НЕЗАЛЕЖНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ПРЕС-ЦЕНТР».

Олександр Дануца відзначив, що не працює на жодний штаб, і не приймає участі у передвиборчій агітації за жодного з кандидатів у президенти. Втім, він є членом Моніторингової групи, яка оцінювала роботу передвиборчих штабів кандидатів у Кіровоградській області. На засіданні групи у суботу, 16 січня в так званий «день тиші», було обговорено попередній звіт, в якому буде зібрана інформація про роботу штабів кандидатів.

Окремо Олександр Дануца відмітив професійно організовану роботу штабів Віктора Януковича та Володимира Литвина. Зокрема, на його думку, залучення організації Володимира Моцного «Моя Кіровоградщина», додало Януковичу впливовості та голосів у нашому регіоні, а от кампанія «Від дверей до дверей» була не зовсім вдала, хоча, на відміну від інших кандидатів, вона все ж таки проводилася

«На нашу думку не допрацював обласний штаб Юлії Тимошенко, і це дивно. Хоча, з іншого боку, можливо там «зробили ставку» на те, що Юлія Володимирівна і так має авторитет та впливовість у регіоні. Тож, подивимось, які будуть результати», - відмітив Олександр Дануца. Далі похвалив гарну роботу штабу Арсенія Яценюка, в якому двало працювали із сільським населенням, хоча «абстрактна PR-кампанія» Яценюка на всеукраїнському рівні, була провальною на думку Олександра Дануци.

«Кампанію Сергія Тігіпко місцевому штабу треба було тільки не зіпсувати, адже вона була досить ефективною, а от кампанія діючого президента, зокрема, організаційно, була провалена вщент», - завершив свій виступ Олександра Дануца.

ДОВІДКА: Метою проекту є сприяння максимально чесному та збалансованому висвітленню виборчої кампанії та надання всім журналістам неупередженої інформації, а політичним силам і громадським організаціям – незалежної платформи для виступів та оприлюднення суспільно-корисної інформації. Наступні сесії відбудуться у неділю, 17 січня о 18:00 та у понеділок, 18 січня – об 11.00.

Всю інформацію про ДЕНЬ ВИБОРУ ви зможете знайти на сайті «весь Кіровоград»