весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/17/okruzhna_komisija_u_kirovogradi_ne.htm
Окружна комісія у Кіровограді не отримала вказівок від ЦВК! Так прокоментував ситуацію із забороною дописувати виборців у додаткові списки представник Окружної виборчої комісії у Кіровограді Андрій Романчук.

Під час другої інформаційної сесії, яка відбулася сьогодні, 17 січня, у Кіровоградському прес-клубі реформ і розпочалася о 15.00 у рамках традиційного виборчого проекту «НЕЗАЛЕЖНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ПРЕС-ЦЕНТР», Андрій Романчук наголосив, що Окружна Виборча Комісія (ОВК) виконує вказівки Центральної Виборчої Комісії (ЦВК).

Жодного документу з приводу втілення у життя рішення суду щодо заборони дописувати виборців у додаткові списки та щодо надання бажаючими проголосувати вдома медичних довідок окружна виборча комісія у Кіровограді не отримувала. А отже і не давала відповідних вказівок на дільничні виборчі комісії.

Що стосується порушень, то Андрій Романчук відмітив, що є несуттєві порушення, пов'язані із недосвідченістю членів ДВК, з їх малою обізнаністю у виборчому законодавстві. Пан Романчук звинуватив у цьому недопрацюванні штаби тих кандидатів, які делегували у ДВК – у тому числі на посади голів та заступників ДВК, - недосвідчених людей.

ДОВІДКА: Метою проекту є сприяння максимально чесному та збалансованому висвітленню виборчої кампанії та надання всім журналістам неупередженої інформації, а політичним силам і громадським організаціям – незалежної платформи для виступів та оприлюднення суспільно-корисної інформації. У день виборів 17-го січня листопада у приміщенні Кіровоградського прес-клубу відбудеться чотири інформаційні сесії, в яких дали попередню згоду взяти участь представники кандидатів на посаду Президента України, народні депутати, журналісти. Наступні сесії відбудуться о 15:00 та о 18:00.

Всю інформацію про ДЕНЬ ВИБОРУ ви зможете знайти на сайті
«весь Кіровоград»