весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/17/nardepu_javorivskomu_ne_dozvolili.htm
Нардепу Яворівському не дозволили проголосувати у Кіровограді. Про це розповів народний депутат України, член фракції БЮТ Володимир Яворівський , під час другої інформаційної сесії, яка відбулася сьогодні, 17 січня, у Кіровоградському прес-клубі реформ у рамках традиційного виборчого проекту «НЕЗАЛЕЖНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ПРЕС-ЦЕНТР».

Члени кіровоградської виборчої дільниці №30 не дозволили проголосувати народному депутату України Володимиру Яворівському.

«Я зареєструвався у готелі. Моє прізвище заведено до списку виборці, окружна комісія дозволила мені голосувати у Кіровограді, бо я вже три тижні постійно перебуваю тут. Та коли я сьогодні завітав на виборчу дільницю №30 – мені відмовили у виконання мого громадянського обов'язку» - розповів журналістам та представникам громадськості Володимир Олександрович.

ДОВІДКА: Метою проекту є сприяння максимально чесному та збалансованому висвітленню виборчої кампанії та надання всім журналістам неупередженої інформації, а політичним силам і громадським організаціям – незалежної платформи для виступів та оприлюднення суспільно-корисної інформації. У день виборів 17-го січня листопада у приміщенні Кіровоградського прес-клубу відбудеться чотири інформаційні сесії, в яких дали попередню згоду взяти участь представники кандидатів на посаду Президента України, народні депутати, журналісти. Наступні сесії відбудуться о 15:00 та о 18:00.

Всю інформацію про ДЕНЬ ВИБОРУ ви зможете знайти на сайті «весь Кіровоград»