весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/17/naivisha_aktivnist_viborciv_u_petrivskomu.htm
Найвища активність виборців у Петрівському районі! Керівник обласного штабу кандидата в Президенти України Володимира Литвина Ігор Фурманов під час четвертої інформаційної сесії, яка відбулася 17 січня у Кіровоградському прес-клубі реформ, заявив:

"Я дуже задоволений тим, що ці вибори проходять не цікаво для засобів масової інформації: немає стрілянини, підкупів, масових порушень. Я хочу сказати, що один з чинників такого спокійного процесу сьогодні – це те, що більшість кандидатіву Президенти – це люди, які хочуть зареєструвати свій власний результат. Сьогодні ми маємо 7-8 реальних самостійний кандидатів, які борються за об'єктивний результат. Але нині наближається до завершення виборчий процес і треба бути дуже уважними.

Другий момент, технологічний прийом – вкидання бюлетенів за мертвих душ. Це робиться, як правило, під кінець виборів. Тому ми дали команду своїм представникам бути особливо уважними в останні години виборів. Ну, і третє, це безумовно сам підрахунок голосів. Стара істина: важливо не те, як проголосують, а як підрахують. На щастя, ми наближаємося до демократичного рівня проведення виборів. Хочу щоб ми навчилися визнавати не тільки свої перемоги, а й поразки. Сподіваємося що вибори пройдуть нормально, бо ті порушення законодавства, які ми відмічали, вони дійсно є, але у відсотковому відношенні, вони не мають вплинути на вибори».


Ігор Фурманов також відмітив, що за даними представників цієї політичної сили, станом на 16 годину проголосували більше, ніж 42% у Кіровограді, в інших районах більше 50%. Найвища активність у Петрівському районі - більше ніж 70%.

ДОВІДКА: Метою проекту є сприяння максимально чесному та збалансованому висвітленню виборчої кампанії та надання всім журналістам неупередженої інформації, а політичним силам і громадським організаціям – незалежної платформи для виступів та оприлюднення суспільно-корисної інформації. У день виборів 17-го січня листопада у приміщенні Кіровоградського прес-клубу відбудеться чотири інформаційні сесії, в яких дали попередню згоду взяти участь представники кандидатів на посаду Президента України, народні депутати, журналісти.

Наступна сесія відбудеться завтра, 18 січня, об 11 годині.

Всю інформацію про ДЕНЬ ВИБОРУ ви зможете знайти на сайті
«весь Кіровоград»