весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/17/na_dvk__resh_126_u_sto_drugomu_okruzi.htm
На ДВК #126 у сто другому окрузі намагалися винести бюлетень! Про це заявила Ірина Малик, голова обласної громадської організації «Фронт змін» під час третьої інформаційної сесії, яка відбулася сьогодні, 17 січня, у Кіровоградському прес-клубі реформ у рамках виборчого проекту «НЕЗАЛЕЖНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ПРЕС-ЦЕНТР». Нагадаємо, що лідер «Фронту змін» Арсеній Яценюк є кандидатом у Президенти України.

За словами Ірини Малик, представники мобільної групи «Фронту змін» попередили фальшування процесу волевиявлення кіровоградців, коли не дозволили одному з городян винести бюлетень для голосування на дільниці #126 у 102-му виборчому окрузі.

«Як я вже говорила зранку, ми бачимо найбільше порушень у тому, що на окремих дільницях дозволяють голосувати тим кіровоградцям, які не були внесені до списку виборців», - підкреслила Ірина Малик.

(про виступ Ірини Малик на першій прес-конференції читайте тут)

ДОВІДКА: Метою проекту є сприяння максимально чесному та збалансованому висвітленню виборчої кампанії та надання всім журналістам неупередженої інформації, а політичним силам і громадським організаціям – незалежної платформи для виступів та оприлюднення суспільно-корисної інформації. Наступні сесії відбудуться у неділю, 17 січня о 18:00 та у понеділок, 18 січня – об 11.00.

Всю інформацію про ДЕНЬ ВИБОРУ ви зможете знайти на сайті «весь Кіровоград»