весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/17/mikola_sadovii_vibori__ce_suto.htm
Микола Садовий: вибори - це суто комерційний проект! Під час першої інформаційної сесії, яка відбулася сьогодні у Кіровоградському прес-клубі реформ у рамках традиційного виборчого проекту «НЕЗАЛЕЖНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ПРЕС-ЦЕНТР» Микола Садовий, керівник Кіровоградського обласного виборчого штабу кандидата в Президенти Олександра Мороза заявив: «Щодо нинішніх виборів хочу відмітити, що дійсно виборчі дільниці відкриті і вибори розпочалися. Зауважу, що дана виборча кампанія – не є кампанією громадянського суспільства, це комерційний проект, кошти на який сягають далеко за межі бюджету держави. Не важко порахувати кількість бігбордів, на які витрачені гроші, матеріали у засобах масової інформації. Партіями проплачені члени комісій, частково спостерігачі. Ці вибори – це тотально комерційний проект. Поки я сьогодні йшов до вас, отримав дзвінок із Новомиргорода. Там члени комісії від нашого кандидата мене запитали, чи заплатять їм за цей день роботи, адже всім іншим кандидати платять. А я відповів, що члени комісії від нашого кандидата працюють на громадських засадах.

Так, наприклад, наша представниця на 146 дільниці у Добровеличківці, Тетяна Іванишина заявила, що складає свої повноваження і буде працювати у день виборів від блоку Литвина, так, як їй пообіцяли заплатити».

Під час прес-конференції Микола Садовий також розповів ще про деякі цікаві факти. По тій же Добровеличківці. Там, за словами пана Садового представникам політичних партій запропонували здати гроші на бензин, щоб привезти бюлетені. Як відмітив Микола Садовий, це передбачає зрив виборів і про це безумовно всі знають.

«У Добрянській, Вільшанського району 60 осіб потребують голосування вдома, - продовжив Микола Садовий. – А в селі Інгульське – 51 виборець, віком від 18 до 21 року, не включені у списки. І взагалі списки настільки не досконалі, що вибори можна визнати не дійсними. Звісно, якщо по закону цим займеться прокуратура».

Микола Садовий також розповів, що в Устинівському районі людей, які завчасно подавали заяви про те, щоб їх включили у списки, так ніхто і не зареєстрував.

«А от в одному з гуртожитків Кіровоградського педуніверситету до списків було включено більше 100 осіб, які там не проживають», - зауважив Микола Садовий.