весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/17/kalchenko_podjakuvav_predstavnikam.htm
Кальченко подякував представникам політичних сил за політичну культуру. Під час четвертої інформаційної сесії, яка відбулася сьогодні, 17 січня, у Кіровоградському прес-клубі реформ у рамках традиційного виборчого проекту «НЕЗАЛЕЖНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ПРЕС-ЦЕНТР» Валерій Кальченко, народний депутат України від фракції БЮТ розповів: «У мене це 10 виборча кампанія, коли я є керівником штабів різних рівнів. Хочу відверто сказати, що більш спокійних виважених виборів я ще не бачив. Спасибі всім представникам різних політичних сил, що є така політична культура і немає образ.

Як відомо нашим представникам на 15 годину проголосували 47% виборців. Я вважаю, що ми обов'язково перейдемо поріг 50%. В принципі високих відсотків ми ніколи не мали, у нас завжди було приблизно 60-65%.

Великі уроки ми винесли з минулих виборів. У 2006-2007 році ми програвали вибори по 104 виборчому округу, по Олександрії. І тепер два роки ми там наполегливо працювали. В інших округах я гадаю голосування буде позитивним для нашої політичної сили. Я гордий, що БЮТівська команда міцна. Сьогодні всі 4 народні депутати, які постійно працюють на Кіровоградщині і сьогодні тут, у день виборів. Ми один одного розуміємо і я гордий що у нас є така команда».

ДОВІДКА: Метою проекту є сприяння максимально чесному та збалансованому висвітленню виборчої кампанії та надання всім журналістам неупередженої інформації, а політичним силам і громадським організаціям – незалежної платформи для виступів та оприлюднення суспільно-корисної інформації. У день виборів 17-го січня листопада у приміщенні Кіровоградського прес-клубу відбудеться чотири інформаційні сесії, в яких дали попередню згоду взяти участь представники кандидатів на посаду Президента України, народні депутати, журналісти. Наступна сесія відбудеться завтра, 18 січня, об 11 годині.

Всю інформацію про ДЕНЬ ВИБОРУ ви зможете знайти на сайті
«весь Кіровоград»