весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/17/irina_malik_sposterigacham_zalishayetsja.htm
Ірина Малик: спостерігачам залишається лише бігти за машиною, яка буде возити скриньку для голосування вдома. Про це повідомила під час першої інформаційної сесії, яка відбулася сьогодні, 17 січня, у Кіровоградському прес-клубі реформ у рамках традиційного виборчого проекту «НЕЗАЛЕЖНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ПРЕС-ЦЕНТР» Ірина Малик, керівник обласної організації «Фронт змін».

«Нам легко працювати, бо робота наших спостерігачів дуже злагоджена. На 8-му годину ранку, 17 січня, в режимі онлайн на 100-му та 101-му округах була гарна явка виборців і дільниці відкрились майже вчасно, хоча і були деякі заминки – дехто з членів комісій запізнився. Але на 8:30 ранку всі дільниці вже відкриті і всі працюють. Ми маємо 1500 спостерігачів» - зазначила пані Ірина.

«Нам відомо, що на 104 окрузі, 159 виборча дільниця, – виборців 600 осіб, а заяви про голосування вдома подали 50 осіб. Заяви надруковані на друкарській машинці, але підписи «живі». Але на жаль перевірити, як буде відбуватись голосування на дому майже не можливо. Тому, що в машині зі скринькою, міліціонером та членом виборчої комісії місця для спостерігачів не знайдеться. Тому, залишається лише бігти за авто чи їздити за ними на власній машині» - розповіла Ірина Малик під час прес-конференції.

ДОВІДКА: Метою проекту є сприяння максимально чесному та збалансованому висвітленню виборчої кампанії та надання всім журналістам неупередженої інформації, а політичним силам і громадським організаціям – незалежної платформи для виступів та оприлюднення суспільно-корисної інформації. У день виборів 17-го січня листопада у приміщенні Кіровоградського прес-клубу відбудеться чотири інформаційні сесії, в яких дали попередню згоду взяти участь представники кандидатів на посаду Президента України, народні депутати, журналісти. Наступні сесії відбудуться о 12:00, о 15:00 та о 18:00.

Всю інформацію про ДЕНЬ ВИБОРУ ви зможете знайти на сайті «весь Кіровоград»