весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/17/irina_malik_na_kirovogradshini_zafiksovano.htm
Ірина Малик: на Кіровоградщині зафіксовано 11 порушень. Про це заявила Ірина Малик, голова обласної громадської організації «Фронт змін» під час четвертої інформаційної сесії, яка відбулася сьогодні, 17 січня, у Кіровоградському прес-клубі реформ у рамках традиційного виборчого проекту «НЕЗАЛЕЖНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ПРЕС-ЦЕНТР».

Ірина Малик, розповіла, що їх командою по Кіровоградській області зафіксовано 11 порушень і згідно цих фактів складено відповідні акти. «Саме більше порушень у 100-му виборчому окрузі – 5 порушень, у 101-му та 102му – по 1 порушенню, та по 2 порушення на 103 та 104 Зараз наша команда працює над розглядом цілого ряду скарг. Судячи з тієї інформації, яку ми отримуємо від наших спостерігачів, то найбільш зауважень незадоволення викликають списки виборців. На багатьох виборчих дільницях спочатку були одні списки і саме за ними готувались запрошення на вибори, а коли люди приходять на дільницю виявляється, що там інші списки, і багатьох людей просто немає у списках – хоча запрошення вони отримали – така ситуація у 104, 103, 101 округах. Також дивна ситуація у 101 окрузі, виборча дільниця №118 – біля скриньок стоять наші спостерігачі і рахують скільки бюлетенів потрапило до скриньки, але ця кількість не співпадає з кількість корешків» - зазначила під час конференції пані Малик.

ДОВІДКА: Метою проекту є сприяння максимально чесному та збалансованому висвітленню виборчої кампанії та надання всім журналістам неупередженої інформації, а політичним силам і громадським організаціям – незалежної платформи для виступів та оприлюднення суспільно-корисної інформації. У день виборів 17-го січня листопада у приміщенні Кіровоградського прес-клубу відбудеться чотири інформаційні сесії, в яких дали попередню згоду взяти участь представники кандидатів на посаду Президента України, народні депутати, журналісти. Наступна сесії відбудуться завтра, 18 січня, об 11:00.

Всю інформацію про ДЕНЬ ВИБОРУ ви зможете знайти на сайті «весь Кіровоград»